Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

     Karamanda kurulan Eldem Mobilya sektörün kalite ile bütünleşen adı olmak için hizmet vermektedir. Uygulamış olduğu kaliteli mobilya tasarımlarıyla uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz yaşam alanlarını inşa etmektedir.  Ahşap ve dekoratif mobilyaları müşterileri için en şık şekliyle tasarlayan Eldem Mobilya, yediden yetmişe her zevke hitap edebilen mobilya üretimini yapmaktadır.

     Zevklerinize uygun tasarımların bir arada bulunduğu Eldem Mobilya, günümüzün en özel tasarımlarını ortaya çıkartmaktadır. Kaliteli işçiliği ile farklı yaşam alınlarınıza özel akıllı mobilyalar tasarlayarak modernliği tam anlamıyla yansıtan mobilyaların satışını gerçekleştiriyor.

     Kaliteli işçilik, titiz ve profesyonel bir çalışma sonrasında fark yaratan ve istediğiniz konfora sahip olan mobilyaları gün yüzüne çıkartmaktadır. İşinin ehli güçlü bir ekip çalışması sayesinde taleplere fazlasıyla cevap vermekte olan Eldem Mobilya sektörün en iyileri arasındaki yerini giderek üst sıralara taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini kazanmayı amaç edinen Eldem Mobilya, kaliteden taviz vermeden dayanıklı malzemeler kullanmaktadır.

     Deneyimli mimarlarımızın ellerinden çıkan modern mobilya tasarımları, her eve, her  mekana yakışacak  türden estetiksel ve etkileyici özelliklere sahip bir şekilde sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Misyonumuz:

    Kalite ve estetiğin bir arada bulunduğu en çarpıcı tasarımları müşterilerimiz ile buluşturmak.

    Müşteri memnuniyeti sürekli artırarak sektörün bir numaralı firması haline gelebilmek.

    Yüksek teknolojiler ışığında yaşantınızı kolaylaştıracak akıllı mobilyalar tasarlamak.

    Sürekli güncellenen bir koleksiyon ile en hızlı değişimler gösteren firma durumuna gelmek.

Vizyonumuz:

    Türkiye’nin en iyi mobilya firmaları arasında yer almak.

    Üretim esnasında iş sağlığı güvenliği kurallarına en üst safhada uyarak çevre ve insan sağlığına zararsız bir üretim yapmak.

    Müşteri taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmek.

Copyrights © 2020 & Tüm hakları sakldır Eldem Mobilya.